Sizden tek talebim vajinanızı yalamak

Sizden tek talebim vajinanızı yalamak
Vajina yalamak
Merhaba, bloguma defalarca sadece vajinamı yalatmak istiyorum, başka bir şey yapmak istemiyorum seklinde mesajlar gelmekte. Bekaret, bakire olmak hala çok önemli olduğundan açıkçası endisenizi anlıyorum... O nedenle bu açıklamayı tekrar yapma geregi duydum.
Ben evli bir erkeğim, bu nedenle cinsel iliskiye giremek gibi bir derdim veya bir ihtiyacım bulunmamakta. Esim vajinasını yalatsaydı belki bu blog olmazdı. Zorla yalamam mümkündü ama birincisi birisine cinsel bir zorlamada bulunmak istemem, bu eşimde olsa, ikincisi benim için önemli olan zaten karşımdaki kadının vajinasını yalatmak istemesi. Yani aklinizda soru isareti kalmasin istemezseniz soyunmam bile, soyunmadan yaladigim vajinalar da mevcut. Ben sadece ve sadece vajina yalamak istiyorum.Başka amacim gayem bulunmamakta.

Diger taleplerinizi de karsilarim tabi ama sizde isterseniz. Ama görüyorumki blogumdan ulasan hanimlarin daha ziyade talepleri vajisini yalatmak ve ben de bunu istiyorum...

Ama benim sizden tek talebim vajinanızı yalamak. Baska bir cinsel arayış içinde degilim.1 Response to "Sizden tek talebim vajinanızı yalamak"

  1. Suan icin erken olsada bu elemanin yasina geldigimde boyle bir kadini yaliyabilecemiyim, bakalim. Zaman gosterecek...

    YanıtlaSil