Hakkımda

Merhaba, bloguma hoşgeldiniz. 

Oral masaj vajina yalamak am yalamak
Kısaca kendimi tanıtmam gerekirse 78 doğumlu, üniversite mezunu, bir şirkette orta düzey yöneticiyim, uzun boylu ve normal kiloda evli bir erkeğim.

Evlisin burada burada ne işin var derseniz, eşim cinsel anlamda çok dar kafalı. Cinselliğe bakış açısıyla benim bakış açım arasında ciddi farklar mevcut. Oral seks onun için gereksiz, hatta iğrenç bir şey. Benim içinse oral seks cinselliğin bel kemiği, gir çık çok sıradan ve tatsız oral seks olmazsa anlamsız. Kendisinin oral seks yapmak istememsini anlarım, genelde kadınlar erkeklerine oral seks yapmak istemezler. Ama benim ona oral seks yapmamı engellemesi, istememesi beni bu arayışa yöneltti. Benim durumum am yalamayı sevmekle açıklanamaz. Vajina yalamak benim için artık farklı bir boyut, farklı bir haz. Am yalama, vajina yalama fetisistiyim. 

Daha detaylı tanımak isterseniz iletişime geçelim yüz yüze de bir yerde oturup sohbet edip tanışabiliriz. 

Benimle de beraber olmak ister misin, derseniz. Beraber olmak istediğim kadınlarda iki şeyi özellikle ararım, 


  • Birincisi, istekli olmalı, yani vajinasını agzıma dayayıp yalatma isteği olmalı, delirmeli bunun için. 
  • İkincisi, temizlik. Vajinasında kötü bir koku veya akıntı görmek, hissetmek istemem. Özellikle vajinasını üşüten kadınlarda rasladım. Sadece bir defa. 

Temizlik derken kesinlikle kıllardan bahsetmiyorum, kıllı am yalamaya bayılırım. Ayrıca amcıgınızın doğal kokusu ve tadıda benim için mukemmel tadın anahtarları. 


Tanışmak istiyorsanız cesaretinizi toplayın ve mesaj atın, aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamaya çalışırım. 

Görüşmek üzere.