Ufak bir aciklama

Bazı mail ve tavırlardan dolayı ufak bir açıklama yapmam gerekli oldu.

Evli bir erkeğim, evli olmasaydım bile kadınlar iyi kötü iletisime gecebilen bir erkeğim ve kadınsız kalmam. Bunu testte ettim. ;)

Esimle sabahın erken saatlerinde ettigimiz bir tartismadan sonra, tartismada soyledigi 'sana kimse bakmaz' gibilerinden aptalca bir sozden dolayi gun icin de iki tane cok genc ve guzel kızla tanıştım. Bir tanesiyle de tenha bir kafe de nerdeyse ayak üstü sevistim.

Bunları neden yazıyorum?

Bazı mesaj atan kadınlar peslerinden kosmamı bekliyorlar veya sevgiliriymisim gibi naz yapıyorlar. Sevgilim olmasını istedigim bir kadın var oda açıkçası bana çok uzak bir sehir de, bir tatil beldesinde.

Ben durmadan blogumda yazıyorum istekli olmalı, amını agzıma dayayıp yalatma isteği...
Eger naza cekecekseniz acıkcası anında spam isaretleyip sonra donus yapmıyorum.

Naz edeceğiniz kisi ben degilim. Birazda olgun kadınlarla ilgilenmemin sebebi bu açıkçası. Ne istedigini bilmeli veya benimle neden iletisime gectigini bilmeli.. 39 yasindayim, hakkımda kismi fazla okunmadigi icin gozden kaciyor.

Mesela aaa yasin fazla diyor birisi, birisi de begenmiyor. Olabilir mi, gayet normal olabilir tabi. Ama birsey gozden kaciyor  ben seninle evlenmeyi dusunmuyorum ki, belirli bir duzende bir birimize zaman ayirip amcigini yalatacaksan mesaj at lutfen...

Lutfen iletisime gecme amacı vajinasını yalatmak olan kadınlar olsun.. Lutfen bunun haricinde  sirf geyik olsun diye mesaj atmayın.

Mail:           oralmasaj@gmail.com
Twitter      @oralmasaj
Instagram @blogoralmasaj

Yorum yap